Мультиклапан Nazorati 315/30 с катушкой, сенсором и ВЗУ
Мультиклапан Nazorati D315-30 з котушкою, сенсором та ВЗУ. Мульт, так полюбляють називати данний вид мультиклапану, використовується на газових балонах розрахованих під тиск і зберігання зрідженого нафтового газу. Монтується на внутрішні тороїдальні газові ємності H = 20 см, а також на циліндричні балони - під нахилом 30 ° C.
Пропановий мультиклапан
315-30 Nazorati - один з найнадійніших серед свого класу
Мультиклапан - це
складова ГБО, яка закріплюється на горловину балону ГБО. Даний мультиклапан
призначений для внутрішніх тороїдальних балонів, висота балону 315 мм, кут
нахилу осі мультиклапану 30 градусів. В мультиклапані підведення газової трубки
розташоване праворуч. Мультиклапани Назораті обладнані: аварійним клапаном,
відсічкою при заповненні балону на 80%, зворотній клапан, вентиль ручного
перекриття газу, механічний показник заповнювання ємності газом. Разом з
мультиклапаном купують внутрішній тороїдальний балон висотою
315 мм.
Країна виробник:
Туреччина.
| Параметри | |
| Країна походження | Турция |
| Кут | 30 |
| Підходить до | |
| Стандарт | R67-01 кл. А |
| Тиск клапану аварійного спускання | 2.5 MPa (25 bar) |
| Штуцер входу газу (мм) | D8 (M12x1) |
| Штуцер виходу на редуктор (мм) | D6 (M10x1) |
| Наявність швидкісного клапану | Есть |
| Наявність катушки (ЕМК) | Есть |
| Наявність клапану аварійного скидання газу: | Есть |
| Підведення трубки | Стандарт |
| ЗЗП в комплекті | Есть |
| Вага (кг) | 0,65 кг |
| Розміри Балону | |
| Висота (глибина) | 315 мм |
| Тип балону | Пропановый цилиндрический автомобильный баллон для систем ГБО |
| Швидкість наповнення | 18 л/мин при 10 bar |
